70mA A800: Nadupaná 4K kamera do auta v prodeji s kupónem
Planeta slev

Aliexpress výprodeje: 70mai A800S kamera do auta s vysokým 4K rozlišením v EU skladu za parádních 96 Kč!

komentářů (19)
 1. Dalibor píše:

  Dobrý den,
  odkaz na stránku výrobce není funkční:
  stránka https://comingsoon.higizmos.com/70mai je možno dočasně nedostupná, možná byla natrvalo přesunuta na novou webovou adresu.

  1. Redakce píše:

   Dobrý den, nám funguje.

 2. Milán píše:

  Super, jdu do toho, na nic jsem čekal 🙂 Díky

 3. Kiera píše:

  na to že ten model je minimálně rok starý, je cena vysoká. Před rokem jsem ji koupil v kamenném obchodě za 74 € bez akce

  1. Redakce píše:

   Mýlíte si model, protože toto je novinka z roku 2020, před pár týdny ji představili. Vy máte zřejmě na mysli model 70mA Dash Cam Pro s 2,7K rozlišením https://xiaomiplanet.sk/70mai-dash-cam-pro-najlepsia-cena-23/. Tento je na trhu určitě 2 roky.

 4. Milán píše:

  Zdravím, nevíte jaký je rozdíl u zadní kamery mezi external version internal version?

 5. Milán píše:

  Zdravím, kameru jsem si objednal, ještě mi tedy nedošla, ale na stránkách prodejce se objevili nové fotky kde je ukázán rozdíl mezi rear camera internal a external version. Já si samozřejmně objednal z odkazu external version která je podle fotek venkovní kamera Umístění pod značkou. Což podle mě moc lidí nechce, kouzlo téhle kamery je zadní kamera Umístění za sklem a to je internal version. Psal jsem si s podporou prodejce dva dny a musel zaplatit další 10e za změnu, tak pozor na to.

 6. Ondrej píše:

  Mě by zajímalo jestli se dá zadní kamera (internal / external) použít i na couvání? Je pak třeba připojit telefon, nebo dá se to zapnout i na displeji v kameře? Jaká je kvalita zadních kamer? Mám tmavé fólie na sklech a nevím tedy zda zadní interní kamera je vhodná.

 7. Milán píše:

  Asi velký zájem nebe co. Objednávka 7.8, posláni pak to posunuly na 6.9 a teď to posouvají na 16.9, jsem zvědavý co bude příště.

 8. Eva píše:

  Nelze objednat 🤷♀️

 9. Milán píše:

  Na Bangood mám u vytvořené objednávky z dřívějška Napsáno "Estimated to ship before September 16, 2020" Tak snad Zíta .-)

 10. Jan píše:

  Zdravím, měl bych zájem o kameru, ale kupony na Aliexpress nefungují a banggood hlásí vyprodané.
  Věděli byste to prosím ověřit? …při článku vidím dnešní den.

  1. Redakce píše:

   Dobrý den, na Ali startují 28.3. výprodeje, budou nové kupony a lepší ceny. Určitě aktualizujeme. Přihlaste se ke sledování ceny. Momentálně jsou tam ceny vyšší.

 11. Radovane píše:

  Parkovací mód vám nahraje celou bouři nebo silnější déšť, ale když do vás někdo na parkovišti vrazí tak se ani nespustila. Moje osobní zkušenost. Jinak jsem byl spokojen. Ale to na co byla koupena, to selhalo. Takže nedoporučuji.

 12. Juraj píše:

  dobrý den, máte už ty nové kody na tuto kameru? Děkuji.

  1. Redakce píše:

   Ano, jsou v článku.

 13. Jan píše:

  Zkouším si objednat tuto kameru (3 dubna 2022), ale nerozeznaný kupon, píše „We don't recognize this promo code. Have another try.“

  1. Redakce píše:

   Bohužel momentálně nejsou nové kupony na Aliexpress, výprodeje už skončily. Jakmile budeme mít nové kupony, aktualizujeme u nás v hlavním článku https://xiaomiplanet.sk/univerzalne-aliexpress-kupony-10/

odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Políčka se symbolem (*) jsou povinné.

Domů

slevy

Recenze

Čína planeta