Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera: EU verze s kupónem
Planeta slev

Evropská Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera s výdrží až 90 dní v EU skladu zlevňuje na famózních 57 €!

komentářů (11)
 1. Ondrej píše:

  Da se kamera pouzivat na nahrávání 24/7? Bud na kartu nebo do cloudu. Nebo je to jen nahrávání při spusteni detekce pohybu?

 2. Tomas píše:

  zdravim,

  Věděli byste mi poradit kameru na chatu? V podstatě na chatě vypínají elektriku a tím pádem i router a potřeboval bych aby mi kamera nahrávala pohyb a po příchodu na chatu bych si to uměl podívat.
  Popřípadě poradit ci nemate v nabídce takový typ kamery.
  dakujem

  1. Redakce píše:

   Ani tyto bezdrátové kamery nefungují zcela bez elektřiny. Kamera je připojena k hlavní jednotce, která musí být od ní vzdálena max. 5 metrů a tato jednotka musí být neustále v elektřině, jinak nedokáže kamera nahrávat. Vše se v podstatě ukládá do jednotky, kamera samá o sobě fungovat nebude. Bez internetu by to ještě šlo, ale bez elektřiny vám tam nebude fungovat asi nic. Na no-name čínské "solární" kamery bychom se velmi nespoléhali.

 3. KeXo píše:

  Přijde mi skoro úplně stejná jako Imilab EC2. Rozdíl vidím asi jen v té vyjímatelné baterii, což je určitě super při nabíjení. Zajímalo by mě, jestli je možné tuto kameru spárovat s bránou od té EC2, nebo naopak, kameru EC2 spárovat s bránou od této ECXNUMX?

  1. Redakce píše:

   Ne nebude to možné. Kamery mají zcela odlišná vrata.

 4. Ferko píše:

  Je někde test této kamery, bo moc se mi líbí ale odradilo mě to že ta brána musí být od ní jen 5 metrů. Testovali jste to, není to víc alespoň 10m než Bluetooth… děkuji

  1. Redakce píše:

   Určitě budou na internetu testy. My jsme ji neměli možnost otestovat.

 5. Tomáš píše:

  zdravim,
  Odkaz na tu levnější variantu nefunguje 🙁

  1. Redakce píše:

   Dobrý den, funguje a stále je na skladě.
   💡 Důležité: Na Gshopper nikdy nenakupuj přes aplikaci ve smartphonu! Pro nákup použij prohlížeč Chrome na PC nebo chytrém telefonu. Jinak přijdeš o náš zákaznický servis. Pokud ti nejde otevřít odkaz, vypni Adblock v prohlížeči nebo zkopíruj odkaz kliknutím pravého tlačítka myši na tlačítko Využít slevu a vlož odkaz manuálně do adresního řádku v prohlížeči.

 6. Vladimir píše:

  Dobrý den.
  Kolik kamer lze připojit na jeden Geteway?

  1. Redakce píše:

   Dobrý den, 4 by se měly dát připojit.

odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Políčka se symbolem (*) jsou povinné.

Domů

slevy

Recenze

Čína planeta