Xiaomi Robot Vacuum Mop 2 Pro + je nadupaný vysavač pro Evropu
Planeta slev

Xiaomi Robot Vacuum Mop 2 Pro + je dosud nejlepší Xiaomi vysavač pro Evropu. Máme nový kupón s lepší cenou

komentářů (7)
 1. Maros píše:

  Zdravim, řada bych si ověřil situaci ohledem případné záruky. Při nákupu přes Aliexpress je v tomto případě k dispozici jen 15 denní záruku na tzv. vyzkoušení, přičemž pokud bych tento produkt zakoupil přes banggood / gearbest mohl bych počítat s letou zarukou připadne s podporou z Vasí strany, pokud bych to koupil přes link z Vasi stranky? Ptám se proto, že jde o úplně nový model zatím bez dostupnosti náhradních dílů a cena je významnějším 🙂

  Díky za info

  1. Redakce píše:

   Dobrý den, záruku poskytuje přímo prodejce na Aliexpress av případě problémů se záruka uplatňuje přímo u nich. Na Aliexpress nemáme žádný kontakt, tam bohužel neumíme poskytnout podporu, ale platí tam rovněž minimálně 1-letá záruka. Ostatní prodejci tento vysavač ještě nemají, od Banggoodu máme info, že tuto globální verzi budou mít až v dubnu.

 2. Matthew píše:

  To znamená že v případě potíží to mam poslat zpět do Číny? Nebo kde uplatní záruku?

  1. Redakce píše:

   Bohužel nevíme potvrdit, jaké reklamační podmínky má daný prodejce na Aliexpress. Doporučujeme mu přímo napsat zprávu ještě před nákupem.

 3. Maros píše:

  Davam info, že jsem jim psal este vcera. Potvrdili mi, že poskytuji letá záruka v Cine, cize předpokládám, že bude určitě nutně poslat produkt spat tzn. bez naroku servisního střediska v EU. Vid níze.

  Hi friend
  Thanks for your inquiry.We will provide you with a one-year warranty in China.
  N

 4. dano píše:

  dobrý den,
  dnes jsem chtěl objednat tento vysavač, avšak po použití vašeho kupón nechtělo povolit možnost úhrady. Jednoduše zavřelo platební bránu a nepřišlo ani potvrzení objednávky.

  1. Redakce píše:

   Dobrý den, u nás vše funguje, může mít výpadek Aliexpress. Zkuste později nebo zkuste vytvořit nový účet na Aliexpress. Nemáte objednávku nevyplacenou mezi vašimi obj. v My Orders? Nám se vše při objednávání z Aliexpress stalo, že jim to spadlo také při platbě, objednávku nevyplatilo, jen ji hodilo do My Orders jako nevyplacenou a pak přímo odtud se dala vyplatit.

odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Políčka se symbolem (*) jsou povinné.

Domů

slevy

Recenze

Čína planeta