Fimi X8 SE 2020 Edition přichází s neskutečnou cenou - Xiaomi Planet
Planeta slev

Nejnovější kupóny: 4K dron fimi X8 SE 2020 s dosahem až 8 km či 3-osovou stabilizací v českém skladu

komentářů (24)
 1. Lubomir píše:

  Ma Xiaomi v nabídce neco srovnatelné s DJI Mavic 2 Zoom?

 2. Petr píše:

  Dron mám už objednané (na doporučení vaší stránky se slevovým kuponem) více než měsíc ao odeslání ještě ani zmínka.

 3. Petr píše:

  V době objednávky bylo plánováno odeslání s datem 15.5.2020 a po objednání a zaplacení je to 10. červenec. Krásně děkuji ....

 4. Petr píše:

  Jen podotýkám, že dron stále nebyl ani jen odeslán. Toto byl asi můj poslední nákup na BG.

 5. Petr píše:

  Nekupuje !!! Čekám přes dvou měsíců a stále se jen vymlouvají: o měsíc ..., do dvou týdnů ...., Příští týden ..., zítra ... a znovu dokola. Jednou je důvod problému corona, jednou logistické problémy, jednou celníci .... JE OBECNÝ PROBLÉM, NE LEN MŮJ. Pravdu se ale nedozvíte a zůstává vám jen čekat nebo zrušit objednávku.

 6. Miroslav píše:

  Dron jsem si objednal čekal jsem 2 a půl měsíce mimo tuto objednaku jsem si objednal za přes 50 eur komponenty k drone které již přišly dokonce jsem zaplatil překlad návodu.takze chybí mi pouze dron.Po výmluvy o dovolených zaměstnancům ml a ujištění že dron boudě po 2 týdnech poslán mi po pěti týdnů poslali mail že dron není na skladě a mám na výběr vrátit peníze výměna za jiné zboží nebo počkat jsem volil odkaz že počkám.Na druhý den mi přišla odpověď že mi vracejí peniaze.Hlavna věc že dron mají stále v nabídce.

 7. Miroslav píše:

  Seriózní kde a jak bych se k drone dostal a netrvají už ani na Vaší slevě.

  1. Redakce píše:

   Zde ho prý mají na skladě, odesílání do 72 hodin. https://fas.st/DvsW3F

 8. Dano píše:

  Objednal jsem 14. dubna (2 týdny po představení) jako pre-order ze španělského skladu, dodnes ho neodeslali, BG nikdy víc.

 9. jaro píše:

  Objednal a zaplatil jsem 14. dubna (2 týdny po představení) jako pre-order ze španělského skladu, dodnes ho neodeslali !!! Nejnovější údajně budou zasílat ten můj 22.7., Tedy více než 3 měsíce otáčejí moje PENÍZE ... Také jsem si doobjednat náhradní akumulátor za cca 70, - € a musel jsem zaplatit clo 19, - €! Dávejte si pozor na tento SHOP !!!

 10. Igor píše:

  já ho také objednávají 3 dubna a dron měl byt expedováno ze španělského skladu, nepřišel ani do konce června tak jsem vrátil peníze zpátky. co citam na diskusích youtube nebo přímo recenze banggoodu tak se zdá ze kde objednal z ciny tak mu dron přišel, kdo zase ze španělská tak jako já tak nic. za mna tiez kupu drone nedoporucujem nakolik zůstanete pravděpodobně zklamán tak jako já.

 11. Tomáš píše:

  Dá se někde tento dron reálné spolehlivě objednat?

  1. Redakce píše:

   Banggood ho má nyní skladem v Číně, mnohé objednávky z CN skladu již byly odeslány.

 12. Tomík píše:

  Po 3 měsících mi konečně přišel, dolet zatím více než 6500m v nerušené lokalitě - při návratu ještě 30% baterie zbývalo - video je super ale je třeba použít kartu s rychlým zápisem pro 4K - nemohu něj říci křivé slovo, až na tu šílenou dobu dodání z předobjednávky.

 13. zlobři píše:

  To fakt mě při té velikosti 765gramov, to je z oceli?

 14. Substance242 píše:

  Já pako jsem z pár metrů spadl s fimi A3 (mimochodem, je výborný), nešťastně se přesekl kabel ke gimbalu a nevím ho sehnat ani kde opravit ... nápad?

 15. arno zill píše:

  Die neue fimi X8 SE (Modell 2020) ist bis heute nicht in der Lage 12 Mp Bilder zu schießen und der Hersteller gibt dieses auf Nachfrage sogar zu. Sie liefert bei Fotos nur die 4k Auflösung und den entsprechenden 16: 9 Bildausschnitt. Der Rest des Bildformates wird einfach nicht berücksichtigt und se entsteht zusätzlich zur schlechten Auflösung auch noch ein Teleeffekt. In der App Lasso sich dahingehend auch nichts mehr einstellen. Also für Fotoaufnahmen ist die Neuauflage der fimi definitiv nicht zu empfehlen.
  Banggood interessiert es überhaupt nicht, dass her ein Produkt angeboten wird Welches nicht die zugesicherten Eigenschaften Besitz. Der Kaufer bleibt letztlich nach endlos langer Lieferzeit mit seinen Problemen alleine.

 16. Paľo Habera píše:

  To jen úplný hlupák může zaplatit předem z takového eshopu jako je BG !!!!!!
  A jak to že na xiaomiplanet nelze přímo kupovat SK distribuce?!?!? To je bordel hezký !!! A na tom druhém odkazu stojí o 200 dolarů více to jste si jaksi nevšimli co,!?!?!?

  1. Redakce píše:

   Dobrý den, tento dron se v české distribuci koupit nedá a my nejsme přímo prodejce, nemáme žádný e-shop. Nabízíme zboží od zahraničních prodejců, odkud se dá koupit výhodnější. Ceny drone jsou stále aktuální, kupóny platí, jen je třeba vědět správně nakupovat a zadat kupóny. Vše máme vysvětleno v našich video návodech. https://www.youtube.com/watch?v=SAyAENAU6YI

 17. Ron píše:

  It would be nice to have a better owners manual for the Navi 2020 application Explaining what the various sensitivity settings do

 18. rado píše:

  Dobrý den. Nemáte ještě dostupný slevový kupón? Tento funguje, ale cena je 405,39 €.

  1. Redakce píše:

   Dobrý den, bohužel ceny se mění každý týden podle změny kurzu EUR / USD, tento týden je 396,16 €. Zřejmě máte zakliknuté i pojištění dopravy, pokud platíte PayPalem, tak nemusíte toto pojištění připlácet.

 19. Lukáše píše:

  Chtěl jsem objednat, kód však nefunguje

  1. Redakce píše:

   Dobrý den, platnost kupónu už skončila. Momentálně máme tento kupón: BGX8SEA s cenou 303,76 €

odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Políčka se symbolem (*) jsou povinné.

Domů

slevy

Recenze

Čína planeta