Xiaomi 13T a Xiaomi 13T Pro: Nejlepší KUPÓNY na trhu
Planeta slev

Nejlepší ceny na trhu pro Xiaomi 13T i 13T Pro s kupony v EU skladech: Skvělý výkon i 50 Mpx fotoaparát Leica

Žádné novější články
Odebírat
Upozornit na
host

26 komentářů
nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
janci

Je k Xiaomi 13T také slevový kupón? nakupuji 1x a je tam „discount code“

Redakce

Nejsou žádné kupony, nejlepší ceny jsou přímo na stránce. Kdyby byly dostupné kupony, samozřejmě je máme v článku.

frtan

Opravte si prosím tyto dezinformace:

„V případě Xiaomi 13T za své peníze dostaneš telefon s 6,67palcovým AMOLED displejem, který zaujme vysokou obnovovací frekvencí na úrovni 144 Hz. Maximální svítivost dosahuje 1200 nýtů.

Na této úhlopříčce se rozpíná rozlišení 1220 x 2712 pixelů. Odolnost má na starosti sklíčko Corning Gorilla Glass 5. Skvělý výkon zajišťuje čipset MediaTek Dimensity 9200+.”

To jsou přece specifikace Xiaomi 13T Pro!

Redakce

Dobrý den, děkujeme za upozornění, vyměněny jsme tam měli jen procesory, jinak všechno ostatní sedí. 13T a 13T Pro mají stejné displeje i fotoaparáty, rozdíly jsou v procesorech a rychlostech nabíjení.

Andrej

Model 13T z Gshoperu už v poledne nebyl k dispozici.

Redakce

Dobrý den, 13T lze stále objednat na Gshopper, ale aktuálně jen ve 12+256 GB verzi. Musíte odklikat nejprve všechny položky, včetně barvy a poté zakliknout modrou barvu a už vám půjde zvolit model 13T.

tinop

Dobrý den, verze 13T PRO 16GB/1TB na Gshopper je doručení z EU skladu? Funguje v této verzi G-pay?

Redakce

Dobrý den, ne, doručení je z Číny. Je to globální verze takže ano, funguje tam všechno včetně Google Pay.

Andy

Dobrý den, verze z eu skladu s bezcelním dodáním jsou také se 2 letou zárukou?

Redakce

Dobrý den, na Gshopper nejsou telefony dostupné v EU skladu, bezcelní dodání znamená doručení z Číny s tím, že nebudete platit celní poplatky. Dvouletá záruka by měla platit mezinárodně.

Berino

A kde si ji můžeme v případě potřeby uplatnit, dá se to tady v nějakém servisu Xiaomi nebo to třeba zabalit a posílat prodejci, což asi není tak jednoduché a dost otravné, pro mnoho lidí.

Redakce

Servis VSP Data na Slovensku, což je oficiální Xiaomi servis. Nebo pak přes prodejce. Poštovné do EU skladů není vůbec drahé.

Dušan

Objednal jsem 13T pro z gshopper. Pokud by někoho zajímalo jak funguje doprava:
-26.9. Objednáno a potvrzení objednavky
-1.10. (ano 4 dny zádný pohyb) první zmínka o odeslání
-4.10. příjezd na letiště Hong Kong
-9.10. odjezd z letiště Hong Kong - 5 dny strávil balik na letišti (asi kým se naspoří více balíčků do letadla)
-10.10. příjezd letiště Budapest
– 11.10. cachre machre na letišti Budapest kdo se v tom má vyznat co tam dělali ale vysledek byl odchod na lokalni dovazku
-12.10. 8:00 vola kurier stojí před domem s balickem
Ps: zabalená super krabice, paradní bublinový obal, av něm krabička s telefonem
Nevahejte objednajte za tu cenu to stojí

Redakce

Ahoj Dušan, děkujeme velmi pěkně za recenzi! Mohli bychom tě poprosit, zkopíroval bys přesně tento text a hodil recenzi i do naší FB skupiny? Byli bychom velmi rádi i za fotku balení a telefonu, kdybys přidal do příspěvku. Děkujeme velmi pěkně 🙂 https://www.facebook.com/groups/xiaomiplanet

Eduard

Teleobjektiv má bohužel pouze 2 zoom a ne potřebných 3,2, prosím opravte si to, jinak jsem s ním spokojen

Robo

Když jsem to správně pochopil tak k této ceně je ještě možné uplatnit cash back? Kde no na stránce jsem našel.ze cash back je jen do 11.11.2023 to už nestihnu uplatnit či jak to je

Redakce

Nepochopil jsi správně. K čínské ceně žádný cashback nedostaneš, to platí jen při nákupu v českém e-shopu, tedy na Maldo.sk.

Petr

Pozdravuji, zajímalo by mě vrácení cashbacku, telefon jsem zakoupil před více než jeden a pól měsícem. Bylo napsáno do 3 týdnů po splnění podmínek a soudruzi se jaksi stále nemají k činu.

Redakce

Bylo třeba se registrovat přes oficiální stránku akce. A ten cashback platil jen pro objednávky ze slovenských obchodů, ne čínských.

Petr

Kupoval jsem ho v planeo elektro a hned druhý den jsem ho registroval přes oficiální stránku, všechny údaje byly přesné as fotokopií pokladního dokladu, nevím v čem je problém a kde se stala chyba😐

Redakce

Třeba čekat nebo kontaktovat prodejce / Xiaomi Slovensko.

stanley77

velká škoda že všude je už jen černá lesklá verze.. kde je ta kožená? co se přestala vyrábět? proč ji nedodávají do eshopů i dál? zda to byla jen v limitované edici? a finito? ..jsem nucen pak koupit mnohem dražší u nás.

bondo

Zdravím, to Xiaomi 13T se pořád tak rychle prodá, nebo máte nefunkncní linky? Dívám – klikám na odkaz 12GB+256 verzi s Leica optikou a pořád mě to hodí na 8GB verzi. 29.3. stejná situace jako nyní (5.4.) Děkuji

Redakce

Ta je již déle vyprodána žal.

leden

Dobrý den máte ještě funkční jiný slevový kód na zde 13T Pro? ten co máte uvedený už nefunguje. Děkuji

Redakce

Dobrý den, bohužel kupony na Ali se vyčerpaly již první den výprodejů a zatím nebyly obnoveny. Pravděpodobně už ani nebudou. Zkusit můžete další kupony z tohoto seznamu https://xiaomiplanet.sk/univerzalne-aliexpress-kupony-175/