Globální Xiaomi Smart Band 8 Pro s podporou NFC plateb je tady!
Chytré hodinky

Globální Xiaomi Smart Band 8 Pro se objevil v prodeji v prvním českém e-shopu!

Odebírat
Upozornit na
host

13 komentářů
nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
666mahony

To je jak myšleno?
Zatím k platbám nemáme bližší informace, ale podle všeho budou fungovat stejným způsobem, jako v případě předchozí generace Band 7 Pro.
7 pro nemá Nfc čip a tudíž nelze platit.

Petr

Podporuje VISA i Mastercard karty?

Petr

Děkuji za info, počkám jak se k tomu postaví SLSP nakolik se chvástala, že bude podporovat xiaomi band 7 NFC a novější modely pro Xiaomi pay s podporou karty VISA. Mám band 7 NFC a tam funguje i VISA karta.

David

Nebyl bych si úplně jistý jestli se ten náramek bude dát používat k platbám. Minimální české banky nedovolují nainstalovat Google Penazenku do čínských telefonů, tak asi tomu nebude jinak ani u náramků

Petr

V rodině máme Mi Band 6 NFC, Mi Band 7 NFC, Watch s1 active a platíme jimi naprosto v pohodě. Banka SLSP karty Visa, u dvou modelů jdu přes Curve, jeden model podporuje přímo Visa kartu.

666mahony

Nikde v aplikaci, ani náramku jsem nenašel možnost zadat platební kartu. Jak je to možné?

Antal

Azt is bele kellene irní a termék leírásba hogy a Mi Fitness alkalmazást Indonésie vagy Malayzia regiora kell állítani. Külömben nem lehet párosítáni az órával. M2333B1 global verzi. Eu régiokban még nem párosítható az óra a Mi Fitnessel. Nincs a készülék listában. Sikeres párosítás utan azonnal felajánlja az óra szoftver frissítését. 0.0.13 verze 2.1.23 verze. Xiaomi Pay sajnos nincsen gondolom addig míg Eu országokban is hivatalosan meg nem jeleník az óra.

IMG_20240217_130105.jpg
jinak

The global version of Xiaomi smart band 8 pro does NOT have NFC. How do I know? I own it since some weeks ago. Je to sold by Mistore in Sweden, by mistake, před it byl supposed to be on sale. Then pulled from the webshop. You can check it here
https://youtu.be/DXc23XOSEc4?si=GOz3y4E8K97BUaKN