Návod: Jak opravit "LDS sensor error" na vysavači Xiaomi Roborock S50 - Xiaomi Planet
návody

Návod: Jak opravit "LDS sensor error" na vysavači Xiaomi Roborock S50

komentářů (17)
 1. TyphoonX píše:

  U mě se tento problém vyskytl včera. Šel jsem vysavač "odprezentovat" mame k ní domů (chce si koupit a chtěla ho doma otestovat) a po přenosu jsem ho nevěděl rozběhnout. Roztočili se kartáče, pak se ozýval jiný zvuk než obvykle a po třech pokusech vysavač vyhlásil chybu uvedenou na obrázku nahoře (Laser sensor error). Vysavač jsem vypnul a zapnul a nic, stále stejná porucha. Udělal jsem přesně to, co je i nahoře na obrázku v doporučení pod chybou v aplikaci a sice, že jsem motorek ručně přetočil, žádné rozebírání ani nic. Vysavač jsem vypnul a zapnul a šlape jakoby nic. Možná tím přenášením v autě se něco zakousli, nevím. Tedy doporučuji nejdříve vyzkoušet toto.
  Jinak super článek, jen tak dále

 2. Roborock fixed píše:

  Had a Roborock S5 for 18 months, and today it gave the Error 1 - LDS sensor error as reported - followed the youtube advice, removed the LDS unit, applied 9V direct to the motor using two wires, the motor then spun freely under power. Replaced the LDS, then powered up the robotic cleaner - now working perfectly, Thanks for the advice, My only question is, "Why did the motor stop responding, and why does applying 9V DC directly to the motor" fix "the problem?

 3. BUCO píše:

  Mně vyhodilo stejnou chybu Error 1 LDS senzor, vyměnil jsem ho celý, vyčistil celý vysavač, LDS senzor se točí ale vysavač i tak nefunguje a nechce se pohnout. Hlásí mi stále chybu ze senzorem i když je vyměněn. V čem může být ještě problém?

 4. Jamal Kader píše:

  My Rororock S5 reports the same LDS error but the engine and the Laser head rotate normally. What could it be? Buying the whole head costs $ 100 and the problem may not Resolve.

 5. Josef Ferda píše:

  Dnes ten samý problém, demontován, připojení baterie 9V a motorek se rozchodil, vysavač zase funguje ...

 6. Ano píše:

  Followed nad směry, motor worked on battery. Put back together and it worked perfect! Thank you se much for this great how to!

 7. LKRU píše:

  Great, you helped me a lot. Thanks!

 8. michal píše:

  Ten samý problem iu mna. Motor vybrán přetočením baterkou jel asi jednou, nedokončil. Problem spat. No dokud cakam na zásilku z ciny, tak vyšla aktualizacia FW. Omylem jsem ho spustil hlasovým příkazem par dny po aktualizaci a znovu jde. Dokoce uz 3x 🙂 Podezírám, že poslední aktualizace FW ten problem s motorem řeší, ale nenašel jsem o tom nic.

 9. Stefan píše:

  This method works fine but just for a short time !!! The problem may be caused by motor malfunction. In my case it was necessary only to plug off and plug in the sensor, which means the main board has stored an error and keeps it until you exchange the whole Laser modulu. I heard also something about electronic safe fuse on the main board which can get stuck.

 10. Artur píše:

  Cześć wszystko. Udal mi się naprawić robota dzięki Pořadí wyżej. Zamiast kabelu i baterii 9v zastosowałem zwykle kabel USB, który przeciąłem i podpiąłem czerwony i czarny do styków.
  Robot działa oba długo.

 11. Juraj píše:

  My jsme koupili vysavac, avsak při prvním párování kde vse proběhlo hladce vzdy vyhodit v nofikaciach 2x internal error ... Zkoušeli jsme restartovat asi 20 krat a stale to jistě dokola ... Chybná kus? Ci?

 12. Martin píše:

  Opraveno podle návodu. diky

 13. Emma píše:

  Dobrý den, děkuji, opraveno podle návodu a zatím funguje.

 14. Veronika píše:

  Pomohlo, děkuji moc!

 15. mi Ne píše:

  Thank you! IT was se easy to solve the issue.

 16. FEGA píše:

  Jak jste stáhli z rotoru starého motorku tu oranžovou kladku? Nový motorek přišel jen z prázdným rotorem, ale ta kladka nejde stáhnout, jako by tam byla nalepena neboť zalisovaná ....

 17. chris2021 píše:

  Je to Roborock S7, a já had a jistý úder, ale to uvolněno do bebris (kočka písku) mezi LIDAR house a motor assembly. A quick disassembly and cleaning fixed it! Pro ostatní folks, aby se používal s vysokým výkonem flashlightu to look for debris. Tyto instructions byly super useful even on the newer model. Thank you!

odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Políčka se symbolem (*) jsou povinné.

Domů

slevy

Recenze

Čína planeta