Návod: Takto jednoduše opravíš nefunkční MMS zprávy na svém Xiaomi smartphonu - Xiaomi Planet
MIUI

Návod: Takto jednoduše opravíš nefunkční MMS zprávy na svém Xiaomi smartphonu

Odebírat
Upozornit na
host

8 komentářů
nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
Jana

Dobrý den, šla jsem přesně podle tohoto návodu a přece mi MMS nedokáže odeslat bez používání dat. Víte mi, nebo nám všem, prosím dát jiný návod, aby ty „velké sms“ a MMS konečně fungovaly tak, jak mají přes použití mobilních dat, wifi?!? Děkuji

Redakce

MMS nefungují bez mobilních dat.

Bianka

Dobrý den, jak to mám nastavit, když mám Telekom? děkuji

Redakce

Dobrý den, podle těchto parametrů: https://www.telekom.sk/wiki/volania/mms

Valko Branislav

To je v pořádku, že MMS funguje pouze přes mobilní data. Ale dosud mi to fungovalo tak, že jsem ani nevěděl, že jejich zapnulo. Po odeslání MMS zůstaly vypnuté. Nemusel jsem kontrolovat, jestli jsem je vypnul. Dá se to iv Xiaomi nastavit? Prostě jsem poslal MMS a neřešil mobilní data.

Jan

Je to přesně tak, jak to uvedl Branislav. Např. v modelu Xiaomi Mi 9T odesílání a přijímání mms funguje bez zapínání a vypínání mobilních dat nebo wi-fi. Ale např. v novějším modelu Xiaomi Mi Note 10 Lite to už takhle nefunguje, i když je vše nastaveno dle vašeho návodu. Chyba je zřejmě někde jinde. Dá se to vůbec nastavit? Neboť je to krok dozadu.

Redakce

Nedá. Takto to funguje v nových telefonech. Starší modely si zřejmě automaticky na pozadí vynutily zapnutí mobilních dat, v novějších to bez nich nejde.

Jan

Děkuji Vám za odpověď. Předpokládal jsem, že to asi bude tak. S pozdravem.

Domů

slevy

Recenze

Čína planeta