Exkluzivní kupón pro novou GaN verzi: Originální evropská 120 W Xiaomi nabíječka s funkcí Turbo Charge - Xiaomi Planet
Planeta slev

Exkluzivní kupón pro novou GaN verzi: Originální evropská 120 W Xiaomi nabíječka s funkcí Turbo Charge

Odebírat
Upozornit na
host

9 komentářů
nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
Tomáš

USBC nebo A?

Redakce

Nabíječka má USB A.

Peter Pan

všechny xiaomi nabky mají USB-A, USB-C ještě nedělají, pokud vím. charge) , ale xiaomi na rychlonabky dodává i USB-A kabel takze logicky i nabíjecky mě s USB-A stále , musí přijít kompletně na USB-C no stále ještě tak neučinili ..no pro majitele se staršími USB-A xiaomi rychle nabíjecími kabely je to jen plus že ještě nepřešly na usbč..

Naposledy upravil 6 měsíce před PeterPan
Redakce

Jasně že dělají také s USB C, Xiaomi 65W Gan nabíječka má C.

Fredo

Na xiaomi 13 t je aka prosim ta nabijacka? Děkuji

Redakce

13T podporuje maximálně 67W nabíjení, takže tato https://xiaomiplanet.sk/67-w-xiaomi-nabijacka-35/

stanley77

mate i odkaz na nu? snad to nebude nějaký gan ofajc jako spousta nabiek tvářících se jako gan fast charge a přitom jsou to obyčejné qc3 nabky cca 20-30w, dokonce na aliku je jich více i pod jménem xiaomi

Redakce

Prodává se oficiálně na SK, stačí si ji vyhledat podle toho, co jsme napsali. Máme dva kusy a je to normální 65W nabíječka.

stanley77

přesně od nich jsem kupoval na aliku přednedavném za takovou cenu tedy pod 17e ale už is 2m kabelem měli tehdy v akci, top kupa! opravdu to nabije 120w (120W max charge! vám ukazuje na displeji během nabíjení i průtok prudu je taky jako má byt), proměřeno v ampere, ač z vnoka 120w original xiaomi nabka má také velké znaky a napisy myslím přímo z balení original xiaomi je přímo original z balení aké dává výrobce ale parametry má stejné a také stejně nabíjí.. jako originalka ..tito jsou zároveň asi jediní o kterých vím že jsou silniční a neprodávají napodobeniny, resp pancované nabijáčky ale originaly.