POCO X6 Pro 5G v prodeji s kupony: Nejlepší tržní ceny!
Planeta slev

POCO X6 Pro 5G zlevňuje s exkluzivním kuponem v EU skladu: Nový král střední třídy s HyperOS

Odebírat
Upozornit na
host

32 komentářů
nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
Jozef

A jsou global version odblokovány například. na síť O2?

adiciko75

Hi! Please tell me if I order a smartphone such as Poco X6 Pro z DHgate, lodi z Španělského warehouse, should I pay VAT a customs duties separately když je na místě na destinaci? After placing an order, I receive this information (at “Add remark to seller”): „Vaše balení je jako expresní slevy sucha as DHL/UPS, we suggest to, že máte v čísle EORI číslo pro quick customs klírens“. I live in a country from the European Union. Thank you very much indeed.

adiciko75

Děkuji moc!

Dinos Papa

Hello, I have a question. Nemá nic, když se chystá z dhgate is safe since dhgate itself a delivery company use do not have really any good reviews. Ty také nechce přijít PayPal, když se jedná o cestu, jak může být nad package arriving safely and on time? Pokud není žádný způsob, jaký má problém jít s gshopper I bude preferovat save the extra money.

Opuštěný

Dobrý den. Chci se zeptat. Chtěl bych koupit 2 telefony POCO X6 PRO. Otázka zní: Je nutné vytvořit na každý telefon zvlášť objednávku kvůli uplatnění kupónů vašeho i toho z obchodu? Nebo zkoušel jsem objednat dva na jednu objednávku a kupony mi uplatnilo pouze na jeden telefon. Velice vám děkuji za odpověď

Opuštěný

8GB / 256GB varianta má také úložiště UFS 4.0?

Opuštěný

Your order is being processed. Please wait a few moments to check the status. Platil jsem přes Revolut, ale peníze mi nestrhlo z účtu. Prosím poradte mi. Nevím jestli ta platba vůbec proběhla. Děkuji

Carlos

Kod nefunguje, po zadání píše: Sorry, we're currently out of code.

Opuštěný

Koupil jsem 2 kusy 8GB/256GB (úplně stačí) po 300€ ještě v pohodě cena si myslím a také mi nešli vaše kupóny, ale pouze ty z DHGate.

pěkný

Dnes 17.2. již promo code expiroval

Petr

Nevíte, kdy znovu naskladní 512gb zlutou barvu? Ptal jsem se přímo prodejce, ale ten mě úspěšně ignoruje.

luko

Když zadám kupon MIPOCOVIP40, tak mi vypise: You already got this coupon.
Takový kupon jsem však nikdy nepoužil.
Co s tím?
díky

luko

Super, toto funguje, přes Revolut v přepočtu to vyslo na 255 €, vynikající cena!
Velká díky.

Juraj Berta

Už druhý den se pokusím koupit tento telefon, ale po platbě která z mé strany seběhne ok (volal jsem i do banky), problém na straně platebního terminalu. platba nechce projít. Je nějaký problém? Může být i přestože mi kupón vezme už není zboží dostupné za tuto cenu? Kartou jsem mezi tím platil bez problémů i domácí platbu i zahraniční.

Juraj Berta

Děkuji, po odeslání otázky jsem si asi za 5 min všiml info o Revolute.Telefon je již objednán.Revolut asi budu používat i na jiné platby, vypadá to být chytrá záležitost.Ještě jednou dík.

Alek

hello I bought from gshopper s free shipping over 159$ will I pay customs. I am from Greece