IMILAB EC2 Recenze: Detailní test bezdrátové exteriérové ​​kamery
Recenze

[RECENZE] Bezdrátová kamera IMILAB EC2 nabízí zajímavé řešení, ale není dokonalá

Odebírat
Upozornit na
host

10 komentářů
nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
Ľubo

Dobrý den,
zajímalo by mě, jak jste na zahradě kameru připojili k Internetu. Musíte mít na zahradě nějaké WiFi s připojením? Nebo se dá do kamery / gateway dát datová SIM karta?
Na co je dobrá gateway? Bez ní to nefunguje? Kamera se neví připojit přímo na WiFi?
Děkuji

Redakce

Dobrý den, ano je třeba WiFi připojení, na chatě ho máme. SIM karta se do gateway vložit nedá a kamera bez gateway nefunguje, protože je plně bezdrátová a hlavní jednotka je právě gateway. I z tohoto důvodu se k aplikaci připojuje gateway a ne přímo kamera.

Joan G

I Bought two of these Camera.

The quality is good but the only problem is that the time intervals between recordings is one (1) minute which is far TOO long and the recording clips are only 30 SECONDS which is far too short.

Jsem jeden na mé dveře a je to 10 sekund od brány do mého dveře, ale intruder může být invisible a na mé dveře částečně zablokované po čase kamery activates.

I understand this might be a trade off between battery savings but I Bought the cameras for security of my property and this could be addressed by a firmware update as this aspect fails my needs in this respect.

nadávat

Human detection in Xiaomi cameras is very poor thing. It can not be used for surveillance.

sas

a long delay in notification.
good battery live.
the long delay in notification is annoying, no recommended.

Imilab EC2 can not zoom

Another issue I find is that the camera can not zoom. Since I already have a home security camera that can zoom this is quite a disappointing issue.

Einrichtung Xiaomi cam

Hallo, jejich habe mir die Überwachung mit 4 Kameras gekauft und habe ein Problem. Alle Kameras sind wohl eingerichtet, jedech wenn jejich auf die mi Home App gehe und das Gateway anklicke zeigt dieser mir immer nur die erst eingerichtet Kamera an. Wie kann das sein ?? Wie kommt man an des Fenster wo alle Kameras untereinander zusehen sind? Info: löndereinstllung steht auf China und Sprache deutsch, Fliegel es vielleiufsran,? Für einen Rat wäre jejich sehr dankbar Gruß

Redakce
Lukáše

Dobrý den, prosím hledám kameru, která by byla umístěna v šachtě namířenou na budíky. Podle popisu by tato nebyla NATO vhodná. Věděli byste mi poradit nějakou jinou. Děkuji.

Redakce

Dobrý den, co přesně tam potřebujete? Jaké jsou tam podmínky?