RedmiBook 16: Prémiový design i nový AMD Ryzen (KUPÓNY)
Planeta slev

Rekordní kupón: RedmiBook 16 s Ryzen 5 i 16 GB RAM zlevnil na neskutečných 552 €

komentářů (6)
 1. Kenco píše:

  Bomba nabídka, jediná škoda, že mu chybí numerická část klávesnice. Při té velikosti displaye je to škoda. Místa je tam habaděj.

 2. kenco píše:

  Krásný design, vzhledem k výbavu perfektní cena, okamžitě bych ho bral s Ryzen 7 4700 jako náhradu současného notebooku, škoda, vzhledem k jeho velikosti, že nemá numerickou část klávesnice. Je to velká škoda, bez ní je to podle mě notebook, který má možná "zbytečně" vysoký výkon, který je víceméně určený zejména ke konzumaci obsahu, jako na práci.

 3. Ján píše:

  Přesně to mě napadlo, škoda té numerické části ...

 4. Ján píše:

  Pokud vím, tak se dá notebook koupit pouze s čínskou jazykovou variantou Windows. Změna na cz / sk / en lokalizaci není možná. Musí být zakoupena a nainstalována licence s vhodnou jazykovou lokalizací. Ve výsledku je tedy nutností zakoupit ještě samostatný Windows, čímž se cena notebooku zvyšuje.
  Pokud se mýlím, prosím o opravu a doplnění.
  Díky.

  1. Redakce píše:

   Ano mýlíte se. Notebook je možné bez problémů v průběhu 10 min přeinstalovat na SK Windows. Stačí si stáhnout ISO soubor z oficiální Microsoft stránky, nahodit na USB a spustit čistou instalaci. Třeba stáhnout Windows 10 Home, po instalaci a připojení na WiFi se notebook automaticky aktivuje. Netřeba kupovat novou licenci, když licence je uložena v BIOSu. Máme reálné zkušenosti s cca 10 kusy Xiaomi notebooků a vždy to tak fungovalo.

 5. Emil píše:

  senior jedoucí po route 67 doporučuje:
  windows již od verze Vista obsahuje cca 35 jazyků a uživatelé MOHOU používat různé jazyky pro jednotlivé uživatelské účty. Pro přeinstalaci win 10 stačí umět číst rozsypaný čaj nebo si vyhledat postup na You Tube. Samotné ISO nutno stahovat z čínských stránek Windows a celá přeinstalace češtiny s pomocí 1 ks USB velikosti 8 GB netrvá déle než 1 hodinu.
  Osobně jsem to dělal na RedmiBook 14 (Ryzen 8 GB / 512 GB) vloni v únoru po koupi NB na Banggoodu přes stránky DEalPlanet.sk se slevou za cca 11.500, - Kč ............
  PS za našeho mládí se říkalo: kdo umí, umí, kdo neumí vozí kočárek .............

odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Políčka se symbolem (*) jsou povinné.

Domů

slevy

Recenze

Čína planeta