Xiaomi Mi TV 4S Recenze: 43 "4K smart Android TV za málo peněz
Recenze

[RECENZE] Xiaomi Mi TV 4S je špičková 43 "4K smart Android TV za málo peněz, která se opravdu vyplatí

komentářů (9)
 1. Janusi píše:

  Jak dlouhá je záruka jaký je postup v případě reklamace?

  1. Redakce píše:

   Záruka platí 1 rok, reklamuje se přímo přes prodejce.

 2. Vlado píše:

  Dynamická odezva: 8 ms. Co je na tom špičkové ???

 3. LeeJ píše:

  I have just Bought this TV from A Spanish provider and delivered to the UK. However, the Google App store does not have BBC iPlayer or NowTV. I assume the App Store has been installed from a different geographical location - how do I change it to the UK?

  1. Redakce píše:

   Je to problém s GEO, ale systém Android TV není podporován všechny aplikace jako usual Android telefon. Try to download .apk file pro that apps and install with USB to the TV.

 4. Radoslav Viola píše:

  Dobrý den, mohli byste mi prosím poradit jak mohu nastavit vyhledávání webu mezi oblíbené resp. nejnavštěvovanější aplikace?
  Nevím se připojit na web.
  Jak mám postupovat?
  Ostatní funkce fungují
  (YouTube, Netflix, atd ...).
  Děkuji

 5. římský píše:

  Zdravím nikde jsem nenašel jaký systém používá televize k připevnění na zeď má podporu VESA standartu nebe je třeba dokoupit nějaký nástavec děkuji

 6. Petr píše:

  Dobrý je,

  vadí mi, že na tento výrobek Existují sice stovky recenzí pějících superlativy, ale nikde se nikdo nevěnuje tého hlavní funkci, která by měla každá televize splňuje. Tou je televizní vysílání. Je hezké, že se zvolej hlasitě funkce systému Android TV. Jenže ty jsi můžu za 1.500, - Kč koupit ce každé televizi jako např. Xiaomi Mi TV Box a dostanou prakticky to samé. Tyto recenze by se mely více věnována kvalitě obrazu, zvuku a takové možnosti ladění TV programů, správy jejich Seznamu atd ... Nebe mi snad chcete říct, že tohle není televize, ale jen o něco větší tablet? Tedy displej s Androidem, který nic jiného neumí?

  děkuji

 7. filip píše:

  Já tento televizor mám a je to katastrofa co se týče obrazu pozorovací úhly katastrofa a obraz bud velmi světlu nebo tmavý….. Funkce motion smooth je jedna velká katastrofa…. Může mi tedy někdo poradit jak správně nastavit barvy konstrst a podobně protože já taky dobrý obraz nemám

odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Políčka se symbolem (*) jsou povinné.

Domů

slevy

Recenze

Čína planeta