Nejnovější kupóny: Yeelight LED Lightstrip 1S v evropské verzi s Wi-Fi a 16 miliony barev v různých délkách - Xiaomi Planet
Planeta slev

Nejnovější kupóny: Yeelight LED Lightstrip 1S v evropské verzi s Wi-Fi a 16 miliony barev v různých délkách

Odebírat
Upozornit na
host

11 komentářů
nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
Lukáše

Nedalo by se zařídit kupón na tento produkt s EU zásuvkou? (Jelikož jsem vyděl i takovou možnost u prodejců AliExpress a Banggood)

Redakce

Bohužel aktuální bez kupónů, vyplatí se počkat na Černý pátek výprodeje. Začínají od 23. listopadu.

Nabrus.to

Hezké, máme to uděláno na podsvícení v obýváku 😉

KeXo

Mně by vcelku zajímalo, že jestli je chytrý, zda se dá naprogramovat do chytrého systému od Xiaomi. Např. že když má zesníma pohybový snímek ať se automaticky pásek rozsvítí např. modře. Nebo když smar vchodová klika podle biometrie rozezná kdo přišel domů, automaticky rozsvítí podle jeho nastavené barvy. ???

Redakce

Ano, podporuje propojení se smart zařízeními i IFTTT. https://ifttt.com/yeelight

Katka

V českém skladu je jen čínská verze? Jak se liší od evropské? Chci ten pásek koupit, jen nevím jestli bude čínská verze ok.

Redakce

Ano jen čínská je v CZ skladu, funguje normálně přes aplikaci Yeelight nebo Mi Home, jen je třeba nastavit region China Mainland v nastavení aplikace. Nebo použít upravenou appku Mi Home https://chinaplanet.sk/upravena-aplikacia-xiaomi-home/

Matthew

Jaký má význam nabízet a prodávat produkt z českého skladu s US zásuvkou?

Redakce

Je to čínská verze, má čínský/US konektor. Stačí jednoduchá redukce.

michal

Dobrý den, chci se zeptat jaký model adaptéru je k tomuto LED pásku? Vím, že starší modely vydávaly nepříjemný zvuk i když byly vypnuté.

Redakce

Dobrý den, podle info od prodejce je to originál EU adaptér, ale jaký přesně model, to neumíme potvrdit. Zkuste napsat přímo prodejci.