Xiaomi Mi TV Soundbar s kupónem: Kvalitní zvuk do našich obýváků
Planeta slev

Oblíbený reprák do obýváku Xiaomi Mi TV Soundbar je nyní v CZ skladu jen za 63 €

komentářů (21)
 1. Miroslav Schimmerle píše:

  dobrý den, využil jsem Váš kupon a koupil .... hned 12.9. , Objednávky přijaté, zaregistrovaný, zaplacena, příprava se ... včera večer přišel mail (po 7 dnech), že nemohla být doručena, že adresa příjemce moc dlouhá a že POkud do 7 dnů neodpoví, objednávku zruší ..., změnil jsem adresu, ale v mých objednávkách už nefiguruje ...... co teď ????

  a teď odpověď z BG, opravili adresu a do 7-15 dní by Melia doručit .... tak jsem zvědavý ..

 2. Marek Ostrava píše:

  Chtěl jsem nyní nakoupit, bohuzel kupon je již neplatný. 🙁

 3. berino píše:

  Bylo by dobré si prověřit, co vůbec ten kupón funguje, už jste druhá stránka, co o tom píše a upozorňuje na slevový kupón a nefunguje, už je neplatný i na Fontechu to tak byl, nevím, jestli to jen někdo zkopíruje někde článek, přeloží a zveřejní, aniž by si to ověřil, nebo to zveřejní velmi pozdě!

 4. Milán píše:

  "The coupon code does not exist." DHSALE40

  1. Redakce píše:

   Třeba ho zkopírovat přes tlačítko na kopírování, kupón obsahuje malá písmena: DHsale40

 5. Milán píše:

  Super, to mi nešlo kliknout na mobilu, díky!

 6. Stif 's Coils píše:

  Předobjednávka a navic je vyprodano ... .. Useless

  1. Redakce píše:

   Ano, už je vyprodáno, článek jsme aktualizovali.

 7. Vlado píše:

  Na co má optický výstup na zvuk? Jaký má odstup signál / šum? To je velmi důležitý parametr.

 8. EMZET píše:

  Rozpětí 50Hz az 25 kHz není cele frekv. pásmo. Slyšitelné basy pro stabdardneho člověka začínají na 20Hz a tudíž tento soundbar jejich neposkytne.

 9. Matúš píše:

  Dobrý den objednal jsem si tento soundbar, zvuk je fajn, mam ho připojen přes optický kabel k TV Xiaomi 4s 55 a na telce přepnutím v nastavení zvuku na S / PDIF, zvuk funguje fajn no mam problém ze ovládání hlasitosti na dálkovém po přepnutí nefunguje. . Jedině ovládání zvuku je možné na SoundBar manuálně, což je dost nepraktické vstávat při TV a ztišit ci přidat hlasitost ručně .. Dá se nějak tento problém vyřešit?

  1. Redakce píše:

   Dobrý den, ovládání zvuku přes optiku nejde, přes BT nebo 3,5mm jack funguje.

 10. Matúš píše:

  Přes BT je zvuk o něco málo opožděných co je nevyužitelné při sledování TV když jde zvuk později ... A zvuk přes aux 3,5 mm Jack je dost na prd ... Kdybych to byl věděl dříve tak si ho nekoupím ale nevadí, při propojení přes optiku a nastavení ideální hlasitosti manuálně, je zvuk z filmu ci písničky na tuto cenovou kategorii výborný. Škoda toho ovládání

 11. Matúš píše:

  Dnes mi přišla nová aktualizace na Xiaomi mi tv 4s, a tento problém je konečně vyřešen a dá se měnit hlasitost i když je zvuk přepnutí na s PDIF a jde přes soundbar, to znamená ze už netřeba vstávat abych nastavil hlasitost stačí ovladač od tv. Takže můj problém konečně Xiaomi vyřešilo, v tomto případě bych si soundbar určitě podruhé koupil ai Xiaomi mi tv 4s 55

 12. Petr píše:

  Due to policy reasons, this product does not exist.

  1. Redakce píše:

   Dobrý den, produkt nám normálně otevře, zkuste přes aplikaci nebo naopak, přes PC.

 13. LUCIANO píše:

  Objednal jsem si tento soundbar cca před rokem a do dnešního dne mi nedorazil. Řádně zaplacené přes Pay-Pal a ani několik pokusů o "reklamaci" či spor nepomohl !!! Pozor na tohoto obchodníka (Banggood). !

  1. Redakce píše:

   Dobrý den, objednávali jste ho přes naše stránky? Pokud ano, můžeme se pokusit ještě o odkomunikovaná vrácení peněz, ale je to už velmi dlouhá doba. Banggood by ale měl vrátit peníze, pokud zboží nedorazil ani po 60 dnech. Pokud jste platili PayPalem, rovněž jste mohli otevřít spor na PayPal a oni by to vyřešili. Banggood co se týče spolehlivosti je na vysoké úrovni, aktuálně je to nejspolehlivější prodejce z Číny a také největší. Pošlete nám údaje o objednávce a podíváme se na to. https://xiaomiplanet.sk/kontakt/

 14. Petr píše:

  Dakujem, přes notebook odkaz funguje.

 15. hořet píše:

  stranka je nedostupný

odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Políčka se symbolem (*) jsou povinné.

Domů

slevy

Recenze

Čína planeta