Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro má 4000 Pa a 3D navigaci
Planeta slev

Nová kupónová cena v EU skladu: High-end Xiaomi Mijia Robot Vacuum Mop Pro se sací silou 4000 Pa i 3D TOF navigací

komentářů (9)
 1. Moni píše:

  Objednané, jsem zvědavá jaký bude 😊

 2. Moni píše:

  Mám problém, že wppka mi vyhazuje Network timeout ... Chvilku to jde a pak zase, hlavně když nastavuji mapu atd. Router mám dobrý a vysavač je hned při něm. Nevíte jak mohu vyřešit problém?

 3. Dan píše:

  Proč tak vysoká cena když jinde stojí do 250 e?

  1. Redakce píše:

   Toto je úplně jiný model vysavače. Tento se na CZ / SK ještě ani neprodává. Vámi zmíněný model máme s kupónem za 189 € https://xiaomiplanet.sk/xiaomi-mi-robot-vacuum-2-kupon-54/

 4. Martin píše:

  ahoj, jak jsi spokojená po takové době používání?

 5. Moni píše:

  Ahoj, není špatný i když dlouho dlouho byl problém s aplikací. Po upgrade už je to mnohem lepší, ale asi jsem měla moc velká očekávání. Myslím, že by se dala koupit i levnější verze. Mopování bych shrnula tak že je to fajn na udržování bezprasné podlahy, ale pokud se náhodou někde něco kydlo a uschlo, mop to nedokáže vyčistit, neboť klasicky přejde přes to a pokračuje dál, nekontroluje se.

  Abstinence angličtiny nebo cz/sk je také škoda, čili ho mám zvukově off.

  Vadí mi výška vysavače, neboť ne vždy zcela odhadne možnost kam se ještě vejde. Několikrát se mi natřepal pod komodu případně postel kde se silou mocí tlačil a tím pádem ošoupal vrch vysavače.

  Před tím jsem měla irobot asi 7 let a určitě vidím velký pokrok co se týče technologie…

  Osobně (možná ze zvyku), mi chyběla funkce detekce nečistého povrchu, pokud například někde je něco natruseně, tak by se místu věnoval vysavač víc. ..

  Jiný MI robot jsem neměla, čili nevím jestli by levnější cenová kategorie udělala totožné, ale na udržování domu je to fajn. Mám ročně dítě takže oceňuji, i když poslední týdny musí být vypnutý, neboť malý ho stále mačká hýbe s ním a on pak ztrácí mapy a máme dost velký dům a nově dělat mapy se mi nechce. Čili přála bych dětskou pojistku 😊😀

  Pokud máš nějaké otázky konkrétně ptej se

 6. BENTON píše:

  Ahoj MONI. Z toho odření si nic nedělej. Já mám levnější xiaomi mop pro a ten se mi také přesně natřepal pod skříň a tam uvízl a odřel si horu. Proto jsem mu potom nastavil zakázané stěny v aplikaci na podobných místech, ať tam neleze.

 7. Ke mě píše:

  Můžete poradit zda je podle vás lepší tento nebo Dreame Bot L10 Pro neumím se rozhodnout

  1. Redakce píše:

   Funkcemi jsou velmi podobné, ale Dreame Bot L10 Pro je vysavač přímo určený pro Evropu, měl by lépe fungovat s aplikací a lépe komunikovat s telefonem. Doporučujeme vzít Dreame.

odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Políčka se symbolem (*) jsou povinné.

Domů

slevy

Recenze

Čína planeta