Android 10 by měl razantně zlepšit výkon smartphonu Xiaomi Mi Note 10 - Xiaomi Planet
aktualizace

Android 10 by měl razantně zlepšit výkon smartphonu Xiaomi Mi Note 10

Odebírat
Upozornit na
host

3 komentářů
nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
Martin

Asi jsem jeden z mála, ale podle mě by měly optimalizovat i baterku. Od začátku co mám telefon jsem se nikdy nedostal na dva dny a to ho na noc vypínám. Je to až divně aby 5260 mAh baterka vydržela sotva 24 hodin.
Aplikace foťáku je samostatná kapitola. Cca dvoj sekundové ukládání fotek mi nevadí. Jde spíše o to že samotná aplikace bud zamrzne, ale nefungují doteky jako spoušť nebo přepínače přičemž obraz není zaseknuté. Nemluvě o tom že 4k video se neskutečně seká při nahrávání. A to jsem ještě nezmínil podivný zvuk, který vychází z horního reproduktoru nad přední kamerkou většinou během používání právě fotoaparátu. Pokud máte někdo podobný problém, mi víte poradit napište mi. Zda se něco z toho plánuje opravit. Děkuji

filip

Také mám takové problémy při foťáku. Ne často ale ví to naštvat. Ty divně zvuky jsem nikdy nezachytil. No a ta výdrž to máš také dost zklamalo, čekal jsem mnohem více. No doufám že aktualizací se to vyřeší.

Kateřina

Mi Note 10 PRO mám cca týden, žádné z uvedených chyb nemám kromě delší doby ukládání 108mpx fotky, což mně osobně nevadí. Mobil funguje naprosto super, rychle a intuitivně.
Je pravda, že vzhledem k deklarovanou baterky, opravdu vydrží tak cca 1 den, při používání Wifi a některých aplikaci / her.
Z druhé strany, dám ho na nabíječku a do 40min je full nabitý, tedy zvykla jsem si.