Wanbo T6 Max: Nejlepší projektor v cenové hladině 200 € [KUPONY]
Planeta slev

V EU skladu klesá na 204 €: Wanbo T6 Max projektor má FullHD rozlišení, 550 ANSI, Netflix i elektronické ostření

Odebírat
Upozornit na
host

14 komentářů
nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
Dario

Tento projektor je velmi chytrý fan noise. připraveno k sledování projekt na loud volume k vynulování našeho fan noise .I registered the fan na 5dbs.

Zoly

Zdravím, má tento projektor i nějaký zdroj nebo funguje pouze na kabel?

Redakce

Dobrý den, funguje jen z elektrické sítě, je třeba jej připojit do proudu, nemá žádnou baterii.

jakub

Dobrý den,
Projektor jsem zakoupil spolu s kuponem přes vás web. Bohužel hned příborem startu selhává a obraz se nenastartuje.

Víte mi pomoci s reklamací?
Děkuji.

Redakce

Dobrý den, napište nám číslo objednávky a nejlépe pokud pošlete i krátké video, nejrychleji odpovídáme na FB zprávy, ale můžete i přes e-mail. https://xiaomiplanet.sk/kontakt/

Kubo

Zdravím, bylo by vhodné zmínit se, že tento model je podobný výkonům mini projektoru od Xiaomi, ale ventilátor bzučí neuvěřitelně. Je to maximálně rušivé. Pokud k tomu uživatel nemá reproduktory/domácí kino, citelně to ruší zážitek.

Redakce

V recenzi zmiňujeme také hlučnost a také, že je to jeden z jeho největších minusů.

Sourabh

Projektory projektují obrázek na nízké úrovni, dokud jiné projektory. Also the 550 ANSI Lumens má být no true. The Fan noise is definitely there. Amazon Fire TV stick doesn't work.
Inbuildt Netflix a Amazon Prime práce perfektně. No lag in performance. Issue with some codecs for playing Video files through USB.
Image fousing is good, když jsou to, že configure projektor na úhlu, to má být z focu na jednom konci.

Carlo

Odpovězeno na prosinec 22 z EU store, dnes 13 Január je to stále nebylo dodáno, na webu je stále solované a dostupné (while it not). Customer support wrote me to wait. From my experience this is for now a fraud, let's hope to receive the object or a refund.

Redakce

Hello, jsou sorry pro suché zkušenosti, Banggood shop je certailní not a fraud. Můžeš provide us order number and we will kontrolovat status of the order for you.

Carlo

Číslo objednávky: 106263873

Redakce

Jsem sorry, this order není vyroben z našeho webu, we dont have it in the system. You need to contact Banggood directly.

Lukas

Ahojte, měl někdo na tomto projektoru problém s HBO GO a NETFLIX?
ani jedna z těchto aplikací nepřehraje obsah, Netflix app se spustí, ale při výběru profilu vyhodí chybu, že se neumí připojit k netflix službě a HBO Go jde v pohodě až do momentu spuštění samotného filmu či serialu, dlouhý loading a poté vypsí ze obsah není. dostupny. Youtube jde v pohodě, takže internetové připojení problém není,

Petr

Vyzkoušej odinstalovat aplikace.
A pak stáhnout nové lze pomůže